کد خبر: 330093
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اسماعیل ارزانی بیرگانی دوشنبه شب در جریان دیدار استاندار خوزستان با اهالی منطقه عین ۲ اهواز گفت: یکی از مشکلات عمده منطقه عین ۲ اهواز مشکل اسناد منازل مسکونی این منطقه است چرا که در زمان حاضر بسیاری از اهالی نه مالک و نه بی سرپناه هستند، به همین جهت رسیدگی به اسناد این منطقه در اولویت است.
وی افزود:باتوجه به تاکید استاندار خوزستان در جهت رفع مشکلات مناطق محروم به زودی مشکل فاضلاب و آسفالت منطقه عین ۲ اهواز برطرف می شود.
فرماندار اهواز ادامه داد: باتوجه به اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال برای تکمیل شبکه فاضلاب این منطقه، به زودی شاهد رفع مشکلات در این زمینه خواهیم بود.
وی بیان کرد:همچنین باتوجه به تامین اعتبار برای تکمیل فرهنگسرا در این منطقه و توسعه فضای سبز به زودی در این زمینه نیز اقدامات خوبی در این منطقه صورت می گیرد.
ارزانی یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات این منطقه تامین برق برخی منازل است که این مورد نیز به زودی پیگیری خواهد شد و در جهت رفع مشکلات اهالی اقدامات لازم صورت می گیرد.
وی اظهار کرد: همچنین توسعه زیرساخت های ورزشی و احداث زمین چمن که یکی از ضرورت ها برای این منطقه بود که در دستور کار قرار گرفته و به زودی وعده هایی که در این زمینه داده شده است عملی خواهد شد.
استاندار خوزستان دوشنبه شب برای بررسی مشکلات منطقه عین ۲ اهواز به همراه جمعی از مسئولان محلی و استانی با اهالی این منطقه دیدار کرد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان