کد خبر: 330055
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، علی عماد شامگاه دوشنبه در جلسه هفته فرهنگی ـ اقتصادی خوزستان در محل سالن جلسات استاندار اظهار کرد: هر سازمانی باید برنامه های اجرایی خود را برای هفته فرهنگی اعلام کند تا دبیرخانه بر اساس آن برنامه های اعلامی نسبت به ایجاد ظرفیت برای حضور اقدام کند.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز باید به منظور معرفی بزرگان، مفاخر و علمای استان با اداره کل فرهنگ و ارشاد همکاری لازم را داشته باشد و وارد کار شود. همچنین اداره کل ورزش و جوانان خوزستان باید ورزشکاران نام آور این استان را معرفی کند.

معاون هماهنگی شورای سیاستگذاری هفته فرهنگی ـ اقتصادی خوزستان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی خوزستان گفت: همه باید کمک کنید تا خوزستان را از بن بستی که مانع توسعه آن شده بیرون بیاوریم.

عماد ادامه داد: امیدوارم هزینه هایی که برای برگزاری هفته فرهنگی و در راستای کمک به استان خوزستان صرف می شود را نادیده نگیریم و از آن برای توسعه خوزستان بهره مند شویم.

وی در پایان عنوان کرد: باید مسئله ریزگردها و رودخانه کارون را با زبان هنر و نوآوری مانند سایر مشکلات به مسئولان منتقل کنیم تا مردم بدانند کنار آنها هستیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان