کد خبر: 330034
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در واکنش به سؤالی درباره چرایی قهر مرعشی از جلسات کارگزاران گفت که اینجور خبرها پدرسوخته بازی است.

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی عصر اهواز در پاسخ به سؤالی درباره چرایی قهر حسین مرعشی از حزب کارگزاران گفت: رسانه‌هایی که این خبر مرتبط با حزب کارگزاران را منتشر کردند، "پدر سوخته" هستند.

وی ادامه داد: اینکه کرباسچی با فلان شخص حرف زده یا نزده، چه ارزشی دارد؟ چرا رسانه‌ها دلشان را به این اخبار خوش کرده‌اند؟ این هیچ دلیلی ندارد جز پدرسوخته بازی.

به گزارش تسنیم، در پی تشدید اختلاف سیاسی بین سیدحسین مرعشی رئیس کمیته سیاسی حزب کارگزاران با غلامحسین کرباسچی دبیرکل و برخی دیگر از اعضای شورای مرکزی این حزب، حسین مرعشی مدت‌هاست در جلسات کارگزاران شرکت نمی‌کند.

یک عضو حزب کارگزاران در این باره به تسنیم گفت: مرعشی در حالی بعد از درگیری لفظی با غلامحسین کرباسچی تصمیم به عدم شرکت در جلسات حزب کارگزاران گرفته که گفته می‌شود حضور برخی چهره‌های جوان از جمله محمد قوچانی موجب تشدید اختلاف سیاسی بین طیف مرعشی با طیف کرباسچی شده است.

نسبت خانوادگی حسین مرعشی با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و نزدیکی فکری وی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب شد که برخی اعضای حزب نظرات وی را به اظهارنظرهای دبیرکل حزب ترجیح بدهند.

این اختلافات موجب بنیانگذاری یک شکاف بزرگ در حزب کارگزاران شده است.

حدود یک سال پیش هم محمد هاشمی برادر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در اعتراض به برخی مناسبات در حزب کارگزاران از این تشکل استعفا داده بود.

وی در برخی مصاحبه‌های خود درباره چرایی استعفایش از کارگزاران گفته بود که از تبدیل این حزب به تشکلی مشابه حزب منحله مشارکت واهمه دارد.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان