کد خبر: 329977
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل امنیتی استانداری کرمان با اشاره کشف محموله مواد منفجره گفت: ‌این مواد در یک انباری در ارتفاعات سیستان و بلوچستان نگهداری می‌شد‌ و عمدتا توسط گروهک‌های معاند در عملیات‌های تروریستی علیه گشتی‌های نظامی و تجمعات مردمی استفاده می‌شود.

خلیل همایی در گفت‌وگو با خبرنگار‌ تسنیم در کرمان‌ در تشریح کشف یک محموله مواد منفجره توسط نیروهای اطلاعات سپاه کرمان و سیستان بلوچستان‌ در کرمان اظهار داشت: کشف مواد منفجره نشان از اشراف کامل اطلاعاتی و رصد فعالیت‌های گروهک‌های تروریستی در کشور است.

وی افزود: روز گذشته بر‌اساس انجام کار اطلاعاتی نیروهای اطلاعات سپاه ثارالله استان کرمان با همکاری نیروهای اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان، محموله مواد منفجره در ارتفاعات سیستان و بلوچستان کشف و ضبط شد.

مدیر کل امنیتی استانداری کرمان با اشاره به اینکه این مواد در یک انباری در ارتفاعات نگهداری می‌شد‌، تصریح کرد: این همکاری بین نیروهای دو استان نشان از تعامل بین همه ارکان اطلاعاتی در جنوب شرق کشور است.

وی تصریح کرد: این محموله شامل انواع مواد منفجره اهم از باروت، ساچمه، تجهیزات انفجاری، ساچمه‌های الکترونیکی و جلیقه انتحاری بوده و در این محل نگهداری تا در فرصت لازم استفاده ضد‌امنیتی شود.

وی عنوان کرد: مواد کشف شده عمدتا توسط گروهک‌های معاند در عملیات‌های تروریستی علیه گشتی‌های نظامی و تجمعات مردمی استفاده می‌شود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان