کد خبر: 329915
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: امت حزب الله باید برای پیشرفت کشور و پیشبرد اهداف، نگاه انقلابی را الگوی پیشرفت خود قرار دهد.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم در اهواز با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد پیشرفت را فقط در برجام می‌بینند، اظهار داشت: ‌کشور پهناور ایران اسلامی توانایی پیشرفت ‌بدون تکیه بر غرب و با تاکید بر تولید داخلی را دارد.

وی با بیان اینکه حتی یک مورد نمی‌توان مثال زد که ارتباط با آمریکا توانسته ‌به پیشرفت یک کشور منجر شده باشد، افزود:‌ محمد مرسی ‌به آمریکا اعتماد کرد و نتیجه آن را هم دید.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با برشمردن ظرفیت‌های عظیم ایران اسلامی تصریح کرد: کشوری با این همه ثروت و ظرفیت‌های گوناگون، نباید منتظر باشد که غرب اجازه پیشرفت به آن بدهد.

وی با بیان اینکه در مقطع جنگ تحمیلی‌ غربی‌ها هیچ سلاحی حتی سیم‌خاردار به ایران ‌ندادند، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی با تدابیر امام انقلاب (ره) و سپس هدایت مقام معظم رهبری در بسیاری از عرصه‌ها خودکفا شدیم، ‌پس ‌حل مشکلات با "نگاه انقلابی" امکان‌پذیر است‌.

سردار حاجی‌زاده همچنین به رشادت‌های فرزندان انقلاب و مردم ولایی خوزستان در زمان جنگ و هم‌اکنون با عنوان مدافعان حرم اشاره کرد و گفت: از خوزستان هر چه بگوییم کم است؛ مردم خوزستان در صحنه‌های نبرد امتحان خود را پس داده است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان