یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329904
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید محمد موسوی ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۲۰۰ روستا در شهرستان شادگان وجود دارد که تقریبا ۱۲۲ روستا از طرح هادی برخوردار هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین وظایف و رسالت های بنیاد مسکن تهیه و اجرای طرح هادی در تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان است و بر همین اساس تمام خانوارهای روستایی تا پایان سال جاری از مزایای آن بهره مند می شوند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان با تاکید بر بهسازی روستاهای شهرستان با مشارکت دهیاران تصریح کرد: هم اکنون ۱۲۲ روستای شهرستان شادگان دارای طرح هادی مصوب است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن این شهرستان با حمایت‌ها و کمک‌های مسئولین و مردم متدین و شریف شادگان نقش به سزایی را در خانه‌دار شدن مردم ایفا می‌کند، گفت: خداوند تکالیفی را بر عهده بندگان خود گذاشته تا با حضور مردم انجام شود و فلسفه وجودی خیرین نیز بر همین اساس است.

موسوی با بیان اینکه طرح هادی عالی‌ترین سند توسعه همه جانبه پایدار در روستاهاست، عنوان کرد: مبلمان روستایی، اجرای ساماندهی، زیرسازی و آسفالت از جمله برنامه های این طرح است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان