کد خبر: 329774
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مشاور رئیس‌جمهور با بیان اینکه تغییر وزرا از طریق استیضاح را درست نمی‌دانم، گفت: اگر اراده و تصمیم آقای روحانی بر تغییر وزرا باشد، ترمیم کابینه کار درستی است.

محمدعلی نجفی مشاور رئیس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگیهای اقتصادی دولت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره بحث استیضاح علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار کرد: من چندان در جریان جزئیات و دلایل اصلی این مسئله نیستم. تغییر وزرا از طریق استیضاح درست نیست اما اگر اراده و تصمیم آقای روحانی بر تغییر وزرا باشد، ترمیم کابینه کار درستی است.

نجفی در پاسخ به این پرسش که دولت در یک‌سال باقی‌مانده چه برنامه‌هایی را برای بهبود وضع معیشتی مردم در دست اقدام دارد? گفت: بیشتر تمرکز دولت باید بر مسائل اقتصادی باشد که این‌چنین هم هست. چندین طرح مهم از جمله اصلاح نظام بانکی کشور در دولت به تصویب رسیده و مراحل اجرایی آن شروع شده است.

وی افزود: امیدواریم در نیمه دوم امسال شاهد یک شرایط بهتر در اقتصاد کشور باشیم. فعالان اقتصادی این شرایط بهتر را درک کنند و مردم هم احساس کنند که بهبودی در وضع معیشتی آنها ایجاد شده است.

مشاور رئیس جمهور درباره احتمال ریاستش بر صندوق توسعه ملی تصریح کرد: این مسئله شایعه است و من هم از دیگران شنیدم. تاکنون پیشنهادی به من برای ریاست صندوق توسعه داده نشده است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان