کد خبر: 329768
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه تجلیل از داوران برتر کار خوبی بود که انجام شد، گفت: به دنبال این هستیم تا سهمیه دو بر دو را ایجاد کنیم.

به گزارش مهر، مهدی تاج در حاشیه مراسم انتخاب برترین داوران لیگ برتر گفت: این مراسم، اتفاق خوبی بود که رخ داد و من از این بابت خوشحال هستم. ما اصرار داشتیم این موضوع بسیار مطلوب و پسندیده رخ دهد، زیرا تعدادی از شهدای فوتبال از جامعه داوری هستند و برخی از داوران نیز خودشان به این موضوع اشاره داشتند که مراسم تجلیل برای اولین بار است که برگزار می شود.

وی در خصوص جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: جلسه خوبی را برگزار کردیم و عابدینی توضیحات خوبی را در خصوص موضوع حق پخش و تبلیغات محیطی ارائه داد که فردا نیز قرار است جلسه ای را با مسئولان صدا و سیما برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص موضوع انتخاب رئیس کمیته ها اضافه کرد: ما آقای تورک را به عنوان رئیس کمیته اخلاق و آقایان غلامی و محمدی را برای کمیته استیناف انتخاب کردیم.

تاج در رابطه با بحث سهمیه سقوط تیم ها به لیگ یک گفت: ما به دنبال این هستیم که سهمیه را دو به دو کنیم زیرا سهمیه دو و نیم روح تبانی را افزایش می‌دهد.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان