کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329741
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به انحلال جمعیت الوفاق بحرین از سوی دادگاه آن کشور، این اقدام را در راستای تشدید فشارهای سازمان یافته بر شخصیت‌ها و جمعیت‌های میانه رو و اقدامی غیر سازنده توصیف کرد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی عصر اهواز، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به انحلال جمعیت الوفاق بحرین از سوی دادگاه آن کشور، این اقدام را در راستای تشدید فشارهای سازمان یافته بر شخصیت ها و جمعیت های میانه رو و اقدامی غیر سازنده توصیف کرد.

قاسمی افزود: این نوع اقدامات دولت بحرین، بیانگر آنست که آنان  به دنبال حل معضلات و مشکلات موجود نیستند و این رفتارها  شرایط را پیچیده تر خواهد کرد.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با تأکید بر اینکه انحلال جمعیت های معتدل و میانه رو و سلب تابعیت از رهبران سیاسی و مذهبیِ مورد احترام مردم بحرین در راستای منافع حکومت بحرین نیست افزود: این گونه نوع رفتارها راه را برای کسانی که به دنبال رویکردهای غیرمسالمت آمیز هستند باز خواهد کرد.

قاسمی بار دیگر به دولتمردان بحرین توصیه کرد از تشدید رویکردهای صرفا امنیتی و  پلیسی خودداری و با انجام اقدامات اعتمادساز، زمینه های لازم برای گفتگوهای جدی ،سازنده و همگرایی هر چه بیشتر در جامعه بحرین را فراهم سازند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان