کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329726
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مقامات ایالت لوئیزیانا اعلام کردند چند افسر پلیس در منطقه باتون‌روژ که ۱۰ روز قبل شاهد تیراندازی بود، هدف گلوله قرار گرفته‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل عصر اهواز به نقل از آسوشیتدپرس، مقامات ایالت لوئیزیانا اعلام کردند چند افسر پلیس در منطقه باتون‌روژ که چند روز قبل شاهد تیراندازی بود، هدف گلوله قرار گرفته‌اند.

یک منبع به شبکه خبری سی ان ان گفت چندین افسر پلیس هدف گلوله قرار گرفته‌اند و دستکم سه تن از آنها جان باخته‌اند. رسانه‌های محلی به نقل از دفتر شهردار باتون روژ اعلام کردند هشت افسر پلیس هدف این تیراندازی قرار گرفته‌اند.

سی ان ان همچنین اعلام کرد دستکم هفت نفر در این حادثه زخمی شده‌اند.

گفته می‌شود این تیراندازی در فاصله اندکی از ساختمان مرکزی پلیس رخ داده است.

شاهدان اعلام کردند فرد مهاجم با اسلحه اتوماتیک خود در خیابان دیده شده و به محض رسیدن نیروهای پلیس شروع به تیراندازی کرده است.

مقامات در لوئیزیانا به آسوشیتدپرس گفتند سه پلیس در این تیراندازی کشته شده و سه پلیس دیگر زخمی شده‌اند. یک مظنون نیز کشته شده است.

به نظر می‌رسد دو مظنون دیگر هنوز بازداشت نشده اند و پلیس در تلاش برای یافتن آنهاست.

گفته می‌شود این تیراندازی در یک مرکز خرید رخ داده و فرد مهاجم هنوز دستگیر نشده است.

حدود ۱۰ روز قبل دو مأمور سفیدپوست آمریکایی در ایالت لوئیزیانا فرد سیاهپوستی را به‌ضرب گلوله به قتل رساندند. فیلم منتشر شده از این تیراندازی که حاکی از خشونت افراطی پلیس آمریکا است بار دیگر باعث خشم رنگین‌پوستان این کشور شد.

پس از این اقدام خشونت بار پلیس آمریکا تظاهراتی علیه نژادپرستی انجام شد که در طی آن ۱۱ افسر پلیس هدف گلوله تک تیراندازان ناشناس قرار گرفتند و پنج نفر از آنها کشته شدند.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان