یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329709
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تردد زائران از مرز رسمی خسروی در آینده نزدیک از سر گرفته می‌شود.

به گزارش عصر اهواز از کرمانشاه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، مسعود سلطانی‌فر که به نمایندگی از هیئت دولت به شهرستان قصرشیرین سفر کرده بود در حاشیه بازدید از مرز رسمی خسروی اظهار داشت: امیدواریم با تامین و عادی شدن شرایط امنیتی در آن سوی مرز، شاهد تردد دوباره زائران از مرز رسمی خسروی و رونق بخش خصوصی، هتل‌ها و اماکن اقامتی شهرستان قصرشیرین با توجه به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته باشیم.

وی افزود: برای از سرگیری تردد دوباره زائران از مرز خسروی مسئولان عراقی نسبت به تامین امنیت در مسیرهای منتهی به مرزهای استان کرمانشاه از جمله قصرشیرین قول مساعد داده‌اند و تا آن زمان تلاش می‌شود که معوقه‌های بانکی هتلداران و سرمایه‌گذاران قصرشیرینی را پیگیری و مشکلات آنان را حل کنیم.

سلطانی‌فر یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران یک دوره سخت تحریم‌ها را پشت سر گذاشت و چه از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید و چه از زمان اجرای برجام شاهد رونق گرفتن بخش گردشگری در کشور هستیم.

معاون رئیس جمهور افزود: با توجه به وجود آثار تاریخی، مذهبی و گردشگری فراوان در ایران اسلامی، توسعه گردشگری سلامت و توریسم درمانی در دستور کار است.

وی ادامه داد: با توجه به اقدام‌های صورت گرفته روند ورود گردشگران خارجی به کشورمان در سه سال گذشته در مقایسه سه و نیم برابر رشد گردشگران خارجی در دنیا است.

سلطانی‌فر افزود: امید است سال آینده روند ورود گردشگران به کشور افزایش داشته باشد تا در افق ۱۴۰۰ سال به آمار چشم انداز یعنی ۲۵ میلیارد دلار درآمد حاصل از ورود گردشگران با جذب ۲۰ میلیون گردشگر برسیم.

وی اظهار کرد: به خاطر تحریم‌ها، محدودیت‌هایی در بخش گردشگری داریم که بخشی برطرف شده به گونه‌ای که در مساله صدور ویزا، ۲ سال گذشته ویزای فرودگاهی که زمانش ۱۵ روز بود به یک ماه و در ماه گذشته به سه ماه رسید و هم‌اکنون ویزای گردشگران اتباع ۱۹۰ کشور دنیا سه ماه قابل تمدید است.

معاون رئیس جمهور گفت: صدور ویزای الکترونیک تا پایان سال عملیاتی می‌شود و لغو روادید برای برخی کشورها را نیز در دستور کار داریم و به عنوان نمونه در هفته گذشته لغو روادید با ارمنستان به تصویب دولت رسید و برای دیگر کشورها نیز با ایجاد شرایط متقابل این موضوع در دستور کار است.

سطانی‌فر یادآور شد: در ایجاد اماکن اقامتی خیز مناسبی داشته‌ایم و در بخش گردشگری ۱۸ هزار و ۷۰۰ طرح در دست اقدام است که ۷۲۰ مورد آن مربوط به احداث هتل و هتل آپارتمان است.

او با بیان اینکه تا پایان دولت در این بخش شمار هتل‌های چهار و پنج ستاره کشور به یک و نیم برابر افزایش خواهد یافت، گفت: توسعه شبکه حمل و نقل هوایی، ریلی و زمینی با هدف جلب و جذب بیشتر گردشگران و مسافران در دستور کار است و در مقایسه با وضعیت گذشته از این جهت اقدام های موثری صورت گرفته است که قابل قیاس با قبل نیست.

وی گردشگری را مهمترین محور توسعه اقتصادی استان کرمانشاه دانست و ادامه داد: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه صنعت گردشگری در کرمانشاه در دستور کار است و برای تحقق این مهم از تمام ظرفیت‌ها و امکانات به شکل مطلوب استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایجاد زیرساخت‌های لازم در صنعت گردشگری را از جمله وظایف دولت دانست و گفت: باید زمینه ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی در کشور فراهم شود ضمن اینکه دولت از هرگونه سرمایه گذاری در صنعت گردشگری حمایت می‌کند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان