یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329639
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، غلامرضا صدیقی راد ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر خوزستان در سالن جلسات استانداری اظهار کرد: بانوان یک درصد از مراجعان معتاد به بهزیستی استان هستند، کارهای این اداره کل خاص جنسیت مشخصی نیست و به کل جامعه خدمات رسانی می کند.

وی با اشاره به اینکه در گذشته ۳۶۰ کمپ غیرمجاز در خوزستان وجود داشت، گفت: هم اکنون ۷۶ مرکز متادون درمانی و ۱۸۸ مرکز درمانی در زمینه اعتیاد داریم.

مدیرکل بهزیستی خوزستان بیان کرد: پیشنهاد می کنیم تا خروجی جلسات شورا را ساماندهی کنیم تا بتوانیم از آنها نهایت بهره مندی را داشته باشیم. همچنین در زمینه اعتیاد و آسیب های اجتماعی باید بازدید از مراکز را هدف دارتر کنیم.

صدیقی راد خبر داد: تاکنون ۲۴ هزار نفر به منظور ترک اعتیاد به مراکز مراجعه داشته اند و این در حالی است که دوره ترک اعتیاد ۲۱ روزه هست. همچنین تاکنون به ۱۹۸ نفر از معتادان بهبود یافته وام پرداخت کرده ایم.

وی در پایان عنوان کرد: ۵۷۴ نفر از معتادان بهبود یافته را با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای خوزستان آموزش داده ایم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان