کد خبر: 329598
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، سید خلف موسوی ظهر امروز یکشنبه در جلسه ستاد سرمایه گذاری که در محل استانداری برگزار شد، در واکنش به صحبت مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان مبنی بر اینکه مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس در محدوه شهر نیست، اظهار کرد: این مجتمع در محدوده حریم شهر واقع شده است.

وی در واکنش به انتقال فولادسازی مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس به مکان دیگری گفت: اگر این مجتمع در محل فعلی واحد صنعتی خود در شهرک صنعتی شماره پنج اهواز فقط کار نورد را انجام بدهد فکر نمی کنم توجیه اقتصادی داشته باشد.

شهردار اهواز در ارتباط با ساخت شهرک خودرویی در ملاشیه نیز عنوان کرد: پیمانکار پروژه قصد دارد تا در کنار این شهرک هتل بسازد ولی باید صاحب کاربری خود شهردار باشد تا پیمانکار وعده خود را محقق و اقدام به تغییر کاربری نکند.

موسوی ادامه داد: اگر واقعا پیمانکار اقدام به ساخت هتل کند آن وقت مصوبات لازم را در شورای شهر مطرح و حتی زمین را به خود سرمایه گذار واگذار می کنیم.

وی در پایان خبر داد: به سرمایه گذار پروژه شهرک خودرویی اعلام کردیم تا این شهرک را به صورت مدرن بسازد و حتی به وی این وعده را دادیم در صورت تحقق اهداف مدرن بودن شهرک اقدام به تعطیلی کل بنگاه های خودرویی در غرب اهواز خواهیم کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان