کد خبر: 329563
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز فرماندار شوش روز یکشنبه در جریان بازدید از این طرح راهسازی گفت: نبود دوربرگردان مناسب در این محور سبب شده بود تا خودروها برای دور زدن ناچار به طی مسافت طولانی به سمت انتهای شهر شوش شوند که این امر علاوه بر افزایش طول مسیر حوادث خونبار رانندگی را نیز موجب شده بود.
رضا نجاتی افزود:این دور برگردان در مسیر رفت و برگشت با طول رمپ ۵۰۰ متر و همچنین حجم خاک برداری ۷۰۰ متر مکعب احداث شده است.
وی حجم آسفالت ریزی این طرح را ۴۰۰ تن عنوان کرد و گفت:بیش از ۵۰۰ متر محافظ آهنی نیزبرای استاندار سازی این طرح در مسیر شوش – اندیمشک نصب شده است.
نجاتی گفت: این طرح یکی از مهمترین مصوبه های شورای ترافیک شهرستان شوش بود که برای احداث آن اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی هزینه شده است.
فرماندار شوش گفت:با اجرای این طرح راهسازی علاوه بر روان سازی ترافیک شاهد کاهش سوانح رانندگی در محدوده مذکور در مسیر جاده سراسری اهواز – شوش – اندیمشک خواهیم بود.
احمد ناصر رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان شوش نیز نصب ۲ دستگاه چراغ چشمک زن، ۲۰ عدد تابلوی پیش آگاهی ، نصب سرعتکاه و بازتاب ایمنی را از اقدام های انجام شده در راستای ایمنی این مسیر عنوان کرد.
جاده ترانزیتی اهواز – شوش – اندیمشک به طول حدود ۱۶۰ کیلومتر از جاده های ترانزیتی استان خوزستان بوده که نقش مهمی در جابجایی بار و مسافر از استان خوزستان به مناطق مختلف کشور دارد.
۷۲۸۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان