کد خبر: 329490
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش روز یکشنبه ایرنا رضا نجاتی در نشست شورای ترافیک این شهرستان احداث از پل روگذر نظام مافی همچنین پل چهار راه ورودی شوش به عنوان ۲ طرح مهم و اولویت دار مورد تاکید مسئولان استانی و شهرستانی نام برد و افزود:اجرای این طرح ها نیازمند هماهنگی بین بخشی است.
وی گفت: انتظار می رود مجموعه میراث فرهنگی این طرح ها را که از نیازهای ضروری شهرستان می باشند و تاثیر زیادی در کاهش حوادث رانندگی دارند به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و نهایت همکاری را با اجرای این طرح داشته باشد.
فرماندار شوش مطالبه مردم در خصوص اجرای پطرح های عمرانی در شهرستان شوش را به عنوان مطالبه به حق مردم دانست و گفت: مردم به عنوان موثرترین و ارزشمندترین نظارت کننده در اجرای طرح های عمرانی نقش دارند.
فرماندار شهرستان شوش با تاکید بر اجرای طرح های عمرانی در این شهرستان به عنوان مطالبه جدی مردم افزود:این طرح ها هیچ وقت از دستور کاری خارج نخواهند شد.
نجاتی در ادامه بر ساماندهی دست فروشان سطح شهر تاکید کرد و گفت: در این خصوص شهرداری شوش چند مکان مناسب را جهت جابه جایی دست فروشان از سطح شهر در نظر گرفته است که لازم است فرماندهی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی با همکاری شهرداری ضمن اطلاع رسانی نسبت به جابه جایی دست فروشان اقدام کنند.
رییس شورای ترافیک شهرستان شوش اولویت ساماندهی را مختص دست فروشان شهرستان شوش عنوان کرد وگفت: در این طرح تنها دست فروشان بومی شهرستان ساماندهی خواهند شد.
۷۲۸۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان