کد خبر: 329418
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به برگزاری بزرگداشت شهدای منا در سالروز این فاجعه، گفت: این مهم به همت بنیاد شهید انجام می‌گیرد و پیش‌بینی می‌شود خانواده‌های این شهدا با رهبر معظم انقلاب دیدار کنند.

سعید اوحدی درگفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی عصر اهواز درباره برنامه بنیاد شهید و سازمان حج و زیارت برای سالگرد فاجعه تلخ منا اظهار کرد: ستاد بزرگداشت شهدای فاجعه منا تشکیل شده و برنامه‌ریزیهای لازم در آن انجام گرفته است.

وی ادامه داد: بنده نیز در این ستاد عضویت دارم و متولی اصلی برنامه‌های نخستین سالگرد شهدای فاجعه منا در این ستاد و زیر نظر بنیاد شهید برگزار می‌شود و سازمان حج و زیارت هم در کنار این ستاد فعالیت خواهد داشت.

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی و مذهبی برای سالروز رجعت ملکوتی شهدای فاجعه منا تدارک دیده شده است که پیش‌بینی می‌شود یکی از آنها برگزاری نخستین کنگره ملی بزرگداشت شهدای منا باشد.

اوحدی ادامه داد: ساخت کلیپهای متنوع درباره فاجعه منا، گرامیداشت شهدای منا و ساخت و پخش نماهنگ ملی شهدای منا بخشی از برنامه‌های مدنظر خواهد بود.

وی تصریح کرد: محوریت تمامی این برنامه‌ها بر عهده بنیاد شهید خواهد بود و اعضای ستاد که متشکل از تمامی دستگاههای ذیربط هستند نیز برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم فعال خواهند بود.

رئیس سازمان حج و زیارت در پایان اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود خانواده‌های شهدای منا امسال و همزمان با نخستین سالگرد فاجعه منا با رهبر معظم انقلاب دیدار کنند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان