یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 329246
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز مرتضی براری شنبه در مراسم معارفه و تکریم مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان اظهار کرد: با توجه به رشد فناوری ها، اقتصاد پست رو به رشد است و با استفاده از مدیریت جهادی باید خلق ثروت از اقتصاد پست صورت گیرد.
وی افزود: ICT یکی از ظرفیت های خلق ثروت است که در استان خوزستان می توان با مدیریت جهادی به این مهم دست یافت.
براری با اشاره به تشابه جمعیتی آلمان و ایران گفت: متوسط درآمد هر اپراتور پستی در آلمان سالانه ۶۰ میلیارد دلار است این در حالی است که پست ما در سال گذشته هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال معادل حدود ۲۵۰ میلیون دلار درآمد داشت.
وی ادامه داد: در حوزه اقتصاد ICT در شرایط تحریم و رکود اقتصادی از ۲۱۰ هزار میلیارد ریال به ۳۹۰ هزار میلیارد ریال رشد رسیدیم.
وی گفت: استان خوزستان با داشتن ۶ درصد جمعیت کشور باید ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال درآمد داشته باشد و این مبلغ معادل چند برابر بودجه عمرانی این استان خواهد بود.
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: در استان خوزستان مزیت های سنتی شامل بخش کشاورزی، انرژی، گردشگری و دریا وجود دارد که انتظار می رود حوزه ICT نیز یکی از مزیت های این استان باشد که به خلق ثروت بیانجامد.
براری با بیان اینکه زیرساخت ها و نیروی انسانی کافی در استان خوزستان در زمینه سرمایه گذاری وجود دارد افزود: باید تلاش کنیم این ظرفیت به مزیت تبدیل شود.
وی ادامه داد: در استان خوزستان حدود هشت هزار دانشجوی رشته کامپیوتر وجود دارد که ظرفیت عظیمی است و می تواند موتور توسعه استان و کشور باشد.
معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یادآور شد: در استان خوزستان توریسم سلامت می تواند ظرفیت خوبی باشد چرا که اقتصاد مقاومتی یعنی خلق ثروت با استفاده از ظرفیت های استان است.
در این مراسم از خدمات علیرضا ملکی جهان قدردانی و علی صالح نساج به عنوان مدیر کل جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان معرفی شد.
۷۱۴۸/۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان