کد خبر: 329207
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر ورود جنگنده‌های واکنش سریع از سایر استانها به تبریز را به شدت تکذیب کرد و گفت: این مطالب ساخته و پرداخته فضای مجازی است و این خبر صحت ندارد.

سعید شبستری‌خیابانی در گفت‌وگو با تسنیم در تبریز، با اشاره به کودتای نظامی رخ داده در ترکیه اظهار داشت: همه پروازهای به مقصد ترکیه به‌دلیل بسته بودن فرودگاه آتاتورک به حالت تعلیق درآمده و پروازهای تبریز به ترکیه نیز تا عادی شدن اوضاع متوقف شده است.

وی با بیان اینکه به هموطنان و هم استانی‌های عزیز اکیداً توصیه می‌کنیم از سفر به ترکیه خودداری کنند، تصریح کرد: اوضاع ترکیه متشنج است، بنابراین اتباع ایرانی و تبریزی مسافر نیز باید ضمن مراقبت از خود، سریعاً به کشور بازگردند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی، شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر ورود جنگنده‌های واکنش سریع از سایر استان‌ها به تبریز را به شدت تکذیب کرد و گفت: این مطالب ساخته و پرداخته فضای مجازی و کذب است و به‌هیچ عنوان صحت ندارد.

شبستری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا در این زمینه شورای تأمین در استان تشکیل شده است یا خیر، خاطر نشان کرد: نیازی به تشکیل این جلسه نبود ولی نیروهای اطلاعاتی و امنیتی استان ضمن داشتن آمادگی، به دقت اوضاع منطقه و مرزها را رصد می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مشکل خاصی از ناحیه کودتای ترکیه در استان نداریم، ابراز داشت: همکاری با استان آذربایجان‌غربی به‌عنوان استان هم مرز با ترکیه در صورت درخواست خواهیم داشت ولی با عادی بودن اوضاع تاکنون درخواستی از تبریز نداشته‌اند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان