کد خبر: 329202
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سید مرتضی نعمت زاده در گفتگو با مهر اظهار کرد: به منظور هر چه غنی تر کردن و استفاده بهینه دانش آموزان از اوقات فراغت، طی تفاهمنامه ای با ادارات فنی و حرفه ای شهرستان های آبادان و خرمشهر نسبت به برگزاری دوره های تخصصی مهارت آموزی اقدام کردیم.

وی افزود: دوره های آموزشی یاد شده مبتنی بر نیاز بازار کار منطقه به فنون مربوطه و برای دانش آموزان کم بضاعت شهرهای آبادان، خرمشهر، اروندکنار و چوئبده در پایه های نهم تا پیش دانشگاهی برپا شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به آغاز این دوره از ۱۵ تیرماه امسال آغاز و تا ۲۵ شهریورماه سال جاری ادامه دارد، اضافه کرد: سازمان منطقه آزاد اروند ضمن ارائه حمایت های مالی در اجرای این طرح به آن دسته از دانش آموزانی که موفق به گذران دوره و دریافت گواهینامه پایان کار شوند مبلغی تحت عنوان کمک شهریه پرداخت می کند.

نعمتی با اشاره به انجام برنامه ریزی مدون در این خصوص تصریح کرد: در صورت دستیابی به رویکردهای زیرساختی و توسعه ای منابع انسانی ماهر به عنوان اهداف تعیین شده اجرای این طرح، به طور قطع این روند به عنوان یک رویکرد اساسی مد نظر قرار می گیرد.

وی از آمادگی سازمان منطقه آزاد اروند برای مشارکت با بخش ها و ادارات شهری برای اجرای طرح های مهارت آموزی و حرفه آموزی دانش آموزان منطقه خبر داد.  منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان