کد خبر: 329071
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام سیدنبی موسوی فر در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر با گرامیداشت سالروز تشکیل شورای نگهبان افزود:بیشترین هجمه ها به شورای نگهبان از ابتدای انقلاب تا دوره اخیر انتخابات از سوی کسانی که خود را در چارچوب نظام می دانستند صورت گرفته است.
وی اظهار کرد:این افراد در برهه ای از زمان جزو حامیان شورای نگهبان بودند اما اینک که منافع شخصی و خانوادگی آنان به خطر افتاده در نقطه مقابل این نهاد انقلابی قرار گرفته اند.
امام جمعه خرمشهر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه مهمترین کارکرد حجاب و عفاف را استحکام خانواده دانست و گفت:آثار و برکات گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه در استحکام خانواده نمایان می شود.
حجت الاسلام موسوی فر افزود:در آیات متعدد قرآن کریم به حجاب به عنوان فرهنگ ناب اسلامی اشاره شده و از فتوای مسلم فقه های اسلامی لزوم رعایت حجاب اسلامی است که محدوده آنرا مشخص کرده است.
وی با تاکید بر نظارت نهادهای فرهنگی بر نحوه تولید و توزیع پوشاک در کشور گفت:نظارت بر واحدهای تولید پوشاک که عفاف و حجاب دختران ما را رقم می زنند ضروری است.
وی ادامه داد:واحدهای تولید پوشاک در داخل و نیز پوشاک وارداتی به کشور که طبق مد روز و نزدیک به فرهنگ غرب پوشاک تولید می کنند باید کنترل و نظارت کافی بر آنها وجود داشته باشد.
۷۱۰۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان