کد خبر: 329053
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سانحه آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۶۰ اتوبان قم – تهران در اثر برخورد با گاردیل اتوبان، ۱ کشته و ۱۲ زخمی برجای گذاشت.

مهدی فراهانی در گفت‌وگو با تسنیم در قم، با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۶۰ اتوبان قم – تهران اظهار داشت: این سانحه در اثر برخورد اتوبوس با گاردیل در اتوبان قم – تهران به وقوع پیوسته است که اتوبوس به‌صورت کامل آتش گرفت. 

وی افزود: در اثر این حادثه ۱ نفر کشته و ۱۲ نفر زخمی شدند که وضعیت ۳ مصدوم درحال حاضر وخیم است و با بالگرد به مراکز درمانی قم اعزام شده‌اند. 

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی قم با بیان اینکه ۹ مصدوم دیگر این سانحه به‌صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند، خاطرنشان کرد: به کمک ماموران آتش‌نشانی، آتش‌سوزی این دستگاه اتوبوس مهار شده است. 

 

 

براساس این گزارش، مدیر سازمان آتش‌نشانی استان قم نیز در گفت‌وگو با تسنیم ضمن اشاره به جزئیات تکمیلی این حادثه گفت: شاگرد راننده این اتوبوس که در کابین این خودرو مشغول به استراحت بوده، کشته شده است.

عباس جعفری با بیان اینکه مسافران به کمک مردم از این دستگاه اتوبوس خارج شدند، ادامه داد: در اثر این سانحه تاکنون چندین نفر دچار سوختگی شدند که ۵ نفر دارای سوختگی عمیق هستند. 

انتهای پیام/ منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان