کد خبر: 329015
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام سیدمحمد امام در خطبه های این هفته نماز جمعه شوش افزود:مسئله حقوق های نامتعارف باید با برخورد قاطع و قانونی مسئولان ارشد نظام به ویژه دولتمردان زمینه ساز تثبیت اعتماد عمومی به جامعه شود.
وی افزود:رهبر معظم انقلاب چندین بار از این افراد به عنوان غارت گران بیت المال و خیانتکار به خون شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی یاد کرده و برخورد قاطع با این افراد از سوی سه قوه نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از مطالبات ایشان است.
وی با بیان اینکه این افراد با توجه به خیانت به آرمان های انقلاب باید در دادگاه انقلاب اسلامی محاکمه شوند یادآور شد:برکناری و جریمه و مجازات سنگین و اطلاع رسانی به مردم از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقی در جامعه بوده ضمن اینکه مسئولان قضایی و متولیان امر باید هزینه انجام این گونه تخلف ها را بالا ببرند.
وی با اشاره به سالروز هفته حجاب و عفاف افزود:دشمن می خواهد بی عفتی و بی حجابی در جامعه ترویج یابد ولی ملت ما با رعایت حجاب و عفیف بودن، در مقابل نقشه های پلید دشمنان اسلام ایستاده است.
امام جمعه شوش با انتقاد از وضعیت بد حجابی در جامعه افزود: رعایت نکردن حجاب اسلامی کلید تمام مفاسد درجامعه است لذا مسئولان و خانواده ها باید به مسئله حجاب توجه جدی داشته باشند.
حجت الاسلام امام بااشاره به ضرورت اهمیت عفاف و حجاب گفت: رعایت عفاف و حجاب از سقوط در ابتذال جلوگیری می کند.
وی تاکید کرد: رعایت عفاف از مواردی است که اگر آن را رعایت کنیم خانواده را از آسیب حفظ کرده ایم.
امام جمعه شوش درباره حمله تروریستی پنجشنبه شب در فرانسه نیز گفت:حوادث تروریستی فرانسه از دیدگاه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران محکوم است اما فرانسوی ها باید بدانند حمایت از منافقان کوردل و توطئه افکنی برای دیگر کشورها،دودی است که به چشم آن ها می رود.
وی با اشاره به موضوع برجام و یکساله شدن آن و با بیان اینکه ایران اسلامی در این مدت بیش از تعهدات خود عمل کرده است
اظهار کرد: به نتیجه نرسیدن برجام ضعف دولت و تیم هسته ای نیست بلکه بدعهدی آمریکا را نشان داد.
وی گفت:اگر روزی غربی ها برجام را نقض کنند ما آنرا آتش می زنیم و در آن صورت از صهیونیست و غیر صیهونیست اثری باقی نخواهد ماند.
وی با اشاره به ۲۵ تیرماه سالروز تشکیل بهزیستی و تامین اجتماعی افزود:با همکاری آحاد جامعه باید برای رفع محرومیت تلاش کنیم تا جامعه دچار آسیب نشود.
۷۲۸۰/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان