کد خبر: 329006
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه آبادان افزود:پرداخت چنین حقوق هایی آرمان های انقلاب را خدشه دار کرده و فاصله طبقاتی ایجاد می کند که باعث لغزش پایه های انقلاب خواهد شد.
خطیب جمعه آبادان گفت: ما انقلاب کردیم تا اشراف گری را از بین ببریم اما عده ای هستند که با پرداخت چنین حقوق هایی زمینه ساز اشراف گرایی شده اند.
حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: دولت باید به این موضوع ورود جدی داشته باشد، این حقوق ها حق کارگری است که ساعت ها کنار کوره آتش و زیر تیغ آفتاب زحمت می کشد نه مسئولی که بلند کردن خودکار سنگین ترین کار روزانه اش است.
وی افزود: پرداخت حقوق یک ماه برخی ها معادل با ۲۶ سال حقوق ائمه جمعه در کشور است و اینگونه مسائل تنها ظلم به مردم کشور می باشد.
خطیب جمعه آبادان گفت: حقوق های نامتعارف موجب خجالت زدگی ما در سطح بین المللی می شود و دریافت کنندگان این حقوق ها باید در مقابل محرومان جامعه و در پیش وجدان خود خجالت زده باشند.
حجت الاسلام ابراهیمی پور در ادامه به ۲۵ تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی اشاره و آن را به خدمتگذاران و زحمتکشان حاضر در این عرصه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد این عزیزان در جهت تحقق مفاد اصول ۳، ٢١ و ٢۹ قانون اساسی در زمینه تحقق عدالت اجتماعی روز به روز توفیق بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به یک ساله شدن برجام گفت: از برجام یک سال گذشت ولی در عمل تغییر اقتصادی در کشور دیده نشد.
حجت الاسلام ابراهیمی پور با بیان اینکه عده ای برجام را شبیه یک معجزه دانسته و عده ای نیز آن را بزرگترین دستاورد ایران اعلام کردند افزود:با کمال تاسف هفته گذشته برخی مدیران اعلام کردند تحریم ها برداشته شده است، چرا با چنین گفته هایی مردم را گمراه می کنید چرا که مردم اعتقاد دارند پول نفت وارد کشور نمی شود.
خطیب جمعه آبادان گفت:نباید مشکلات کشور را به مساله مذاکرات هسته ای گره زد بلکه طبق گفته رهبر فرازنه انقلاب ،اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه قرار گیرد زیرا تنها راه برون رفت از تحریم ها مساله اقتصاد مقاومتی است.
۷۱۰۴/۶۱۲۵/۶۰۶۸منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان