کد خبر: 328982
تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سعید جنامی در گفتگو با مهر اظهار کرد: ستاد غنی سازی اوقات فراغت این شهرستان به اهتمام مسئول دبیر خانه کانون های مساجد و همکاری مسئولان کانون های مساجد شهرستان شادگان مقدمات برگزاری کلاس های اوقات فراغت تابستانی را انجام داده اند.

وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد قلب تپنده فعالیت های فرهنگی و معنوی مساجد هستند و نقش مهمی را بر عهده دارند و در واقع مرکز جاذبه حضور جوانان، نوجوانان و افراد مستعد درفضای معنوی و دینی مسجد هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شادگان تصریح کرد: در حال حاضر تعداد ۳۴ کانون فرهنگی و هنری مساجد در سطح شهرستان شادگان وجود دارد که از میان این کانون ها در سطح شهر و روستاهای شهرستان تفاهمنامه برای برگزاری فعالیت و کلاس های اوقات فراغت امضا شده که کانون های مذکور خوشبختانه در حال فعالیت در این زمینه هستند.

جنامی، برگزاری این کلاس ها را با اهداف ترویج و تعمیق آموزه ها و ارزش های اسلامی بین جوانان و نوجوانان قلمداد کرد و بیان کرد: کلاس های روخوانی، روانخوانی، حفظ، قرائت اذان، تفسیر معارف اسلامی، کلاس های هنری و… از جمله کلاس هایی است که برای پر کردن اوقات فراغت اعضای کانون های مساجد و علاقمندان شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: در جریان بازدیدهای مستمر از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان، مسائل و مشکلات آن‌ها طرح و برای ارتقای کمی و کیفی عملکرد آن‌ها و جذب بیشتر جوانان به این کانون‌ها، راهکارهایی ارائه شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان