کد خبر: 328886
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از رفع اختلال و حل مشکل ورود به سامانه ثبت نام “تک کارت سرمایه فرهنگیان” خبر داد.

حسین روحی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تک کارت‌های سرمایه با هدف ساماندهی و تجمیع خدمات رفاهی فرهنگیان صادر می‌شود اظهار کرد: بر اساس اعلام قبلی  ثبت نام فرهنگیان در مرحله اول برای ۱۵ استان تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، مازندران، گیلان، اصفهان، گلستان، قم، قزوین، خوزستان، کرمان، البرز، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی از چندروز گذشته آغاز شد.

وی افزود: بر این اساس همکاران در این ۱۵ استان تا پایان مرداد ماه فرصت دارند که به سامانه پروفایل فرهنگیان به آدرس www.profile.medu.ir مراجعه کرده و اطلاعات خود را جهت صدور کارت وارد کنند. 

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متاسفانه در چندروز اخیر مشکلاتی برای ورود به سامانه به علت تراکم بالا مشاهده شد گفت: خوشبختانه اشکالات این سامانه برطرف شده است.

روحی افزود:‌ اگر فرهنگیان برای ورود به سامانه و ثبت نام تک کارت سرمایه با مشکل روبرو شدند می‌توانند با شماره‌های ۸۲۲۸۳۲۳۲ و۴۰ – ۸۸۶۶۰۷۳۵ (داخلی۱۱۰۴۹ ) تماس و هرگونه مشکل را گزارش و یا طرح پرسش نمایند.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان