کد خبر: 328868
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، فرامرز کیانی زاده شامگاه پنج شنبه در مراسم تجلیل از تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان اظهار کرد: فوتبال استان خوزستان بیش از ۸۷ تیم و باشگاه فوتبال در لیگ های مختلف کشور دارد و این در حالی است که تقریبا بیش از ۲۲۰ تیم در رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر دو بخش آقایان و بانوان داریم.

وی افزود: یکی از کارهایی که در سال ۹۳ انجام دادیم و در سال ۹۴ نیز رشد و توسعه داشت، راه اندازی اداره ورزش و جوانان شهرستان اهواز بود که با تمام مشکلاتی که وجود داشت، این اداره راه اندازی شد و زمان هم دادیم تا کم کم هیئت های اهواز تشکیل شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان اضافه کرد: ما به دنبال این هستیم که با این اقدام به ورزش و جوانان استان و کشور کمک کنیم چرا که در شهرستان اهواز ظرفیت بسیاری وجود دارد.

کیانی زاده عنوان کرد: همچنین انتظار داریم اداره ورزش و جوانان اهواز، روسای هیئت های شهرستان را هر چه زودتر انتخاب کند و افراد قوی نیز انتخاب شوند، چرا که این افراد در آینده می توانند یکی از گزینه های ریاست هیئت های استانی باشند.

کسب رتبه دوم اداره کل ورزش خوزستان در کشور

وی در ادامه، به کسب رتبه دوم اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در بین ادارات کل ورزش و جوانان کشور اشاره کرد و گفت: در ارزیابی عملکردی که توسط وزارت ورزش و جوانان انجام شد، اداره کل خوزستان موفق شد در جایگاه دوم قرار بگیرد.

کیانی زاده بیان کرد: در این ارزیابی عملکرد حوزه هایی از جمله جوانان، فرهنگی، عمرانی و حقوقی مورد بررسی قرار گرفتند اما در بخش ورزش با حضور این همه تیم و فعالیت ها بیشترین امتیازی مان را از بخش فوتبال کسب کردیم. به همین دلیل باز هم از هیئت فوتبال خوزستان و هیئت های شهرستانی و همچنین ورزشکاران، مربیان و داوران تقدیر می کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: هیئت فوتبال خوزستان به غیر از کارهایی که در سطح کشور باید انجام دهد به واسطه تیم هایی که در لیگ های کشوری دارد، میزبانی های بسیاری را هم در استان دارد که در این راستا نیز موفق ظاهر شده و این حجم زیادی از کار را می طلبد که جا دارد از هیئت استان خوزستان تقدیر کنم.

وی در ادامه، به انتخاب تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: تاج یک نمونه خوب و کامل برای فدراسیون فوتبال است و به نظرم فوتبال ایران باید در دوران او رشد و ارتقا پیدا کند.  

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان همچنین با اشاره به قهرمانی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: فصل قبل ما در لیگ برتر شاهد قهرمانی تیم استقلال خوزستان بودیم، در لیگ دسته یک صعود نفت آبادان را به لیگ برتر داشتیم و در رده های سنی مختلف نیز باشگاه های استان در کشور مقام های خوبی کسب کردند که در این رابطه از مسئولان مربوطه قدردانی می کنم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان