کد خبر: 328856
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، علی پورکیانی شامگاه پنج شنبه در مراسم تجلیل از قهرمانان لیگ های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان خوزستان اظهار کرد: قهرمانی استقلال خوزستان در همین استان شکل گرفت که امنیت آن را مدیون شهدای حرمین هستیم. 

وی اضافه کرد: هیچکس باور نمی کرد تیمی فقط با ۶ و نیم میلیارد تومان هزینه کرد، قهرمان شود ولی ما در یک فوتبال پاک به این مهم دست پیدا کردیم. این استان ظرفیت های ورزشی بالایی دارد و در صورتی که حمایت شود می تواند بیش از پیش افتخارافرینی کند.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان تصریح کرد: خدا را شاکریم که این قهرمانی در یک فوتبال سالم در لیگ ایران حاصل شد و می توان در این زمینه الگو بود.

پورکیانی در پایان افزود: جا دارد از تمام مسئولان سیاسی، ورزشی و اجتماعی، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین امنیتی و اصحاب رسانه نیز که در رقم خوردن این قهرمانی به ما کمک کردند، قدردانی و تشکر کنیم.

 به گزارش مهر، این مراسم با حضور جمعی از مسئولان از جمله تاج رییس فدراسیون فوتبال، همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و طالقانی و ممبینی اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این آئین «مهدی تاج» به عنوان رئیس موکب‌های مذهبی ورزشی استان خوزستان انتخاب شد و از ۲۱ تیم برتر لیگ های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان و آقایان استان خوزستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان