یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328832
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


تعداد ۴۴ هزار و ۸۱۶ داوطلب کنکور سراسری بعد از ظهر امروز پنجشنبه ۲۴ تیرماه در گروه هنر به رقابت پرداختند.

به گزارش مهر، آزمون گروه آزمایشی هنر کنکور سراسری سال ۹۵ امروز عدازظهر پنجشنبه ۲۴ تیر برگزار شد. 

براساس آمار ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۵ تعداد ۸۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند و بیشترین داوطلب در گروه علوم تجربی قرار دارند.

با توجه به اینکه به هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و زبان های خارجی اجازه داده شده است که در صورت علاقمندی به گروه آزمایشی هنر، در آزمون این گروه نیز شرکت کنند تعداد ۴۴ هزار و ۸۱۶ داوطلب نیز از گروه های ۱، ۲، ۳ و ۵ کارت این گروه آزمایشی را دریافت کرده اند. 

داوطلبان گروه هنر به ۱۰۰ سوال دفترچه شماره یک در ۷۵ دقیقه و به ۱۶۰ سوال دفترچه آزمون اختصاصی گروه آزمایشی هنر (دفترچه شماره ۲) در مدت ۱۶۵ دقیقه پاسخ می دهند.

آزمون سراسری سال ۹۵ در صبح و بعد از ظهر پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ تیرماه در ۳۶۹ شهر و در ۴۶۷ حوزه امتحانی برگزار می شود.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان