کد خبر: 328826
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حامد حدادی عصر امروز پنج شنبه در آیین افتتاح مدرسه بسکتبال خود که در مجموعه ورزشی تختی اهواز انجام شد، اظهار کرد: امیدوارم با کمک تمام مربیانی که در این مدرسه حضور دارند بتوانیم بسکتبال استان و شهرم اهواز را به جایگاه والاتر ارتقا دهیم.

وی افزود: امید است این هدف با حمایت مردم خوزستان، استاندار و هیئت بسکتبال خوزستان محقق شود تا در آینده ای نزدیک چند بازیکن خوب از خوزستان را به تیم‌ ملی معرفی کنیم.

این بسکتبالیست مطرح کشورمان ادامه داد: زمانی که در تلاش برای راه اندازی این مدرسه بودیم، همه سوال می کردند که چرا این اقدام را در اهواز انجام می دهم؟ بسیاری نیز پرسیدند که آیا ما می توانیم از شهرستان های دیگر به این مدرسه بیاییم که با توجه به اینکه قصدم کمک به بسکتبالیست های سطوح پایه استان و شهرم است، فعلاً این امکان وجود ندارد.

حدادی تصریح کرد: این مدرسه قرار است در تمام طول سال دایر باشد و فقط مختص تابستان نیست.

به گزارش مهر، عصر امروز پنجشنبه طی مراسمی با حضور حامد حدادی، فرامرز کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، اوشین ساهاکیان، شهرام پرنیاک رییس هیئت بسکتبال خوزستان و جمعی از پیشکسوتان این رشته، در مجموعه ورزشی تختی اهواز، مدرسه بسکتبال حدادی افتتاح شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان