کد خبر: 328802
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام والمسلمین شکرالله سلیمانی عصر امروز پنج شنبه در مراسم افتتاحیه دانشگاه علوم پزشکی شوشتر خطاب به استاندار خوزستان اظهار کرد: تقاضا دارم تا یک جلسه را در شهرستان شوشتر و با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی مختلف برگزار کنید تا مشکلات مختلف از جمله کشاورزی، راه و مسکن را بررسی کنند.

وی افزود: امیداریم تا با رسیدگی به مشکلات و توجه بیشتر بتوانیم شوشتر را به جایی برسانیم که مانند سایر شهرها از امکانات اولیه بهره مند شوند.

امام جمعه شوشتر تصریح کرد: در دو جلسه اخیر شورای آموزش و پرورش شهرستان شوشتر معلوم شد که دانش آموزان این شهرستان به شدت از فرسوده بودن مدارس رنج می برند. این شهرستان نیازمند توجه ویژه و استثنایی به ویژه در بخش شعیبیه و روستاها است.

حجت الاسلام سلیمانی گفت: با وجود حرکت های خوبی در حوزه سلامت انجام شده ولی باز هم در بخش بهداشت و درمان مشکلاتی داریم، پس این حرکت ها باید هم تداوم داشته باشد و هم اینکه شتاب بیشتری به خود بگیرد.

وی اضافه کرد: در حوزه آموزش و پرورش کمبود معلم داریم و مدارس نیز از نظر ساختمان و تجهیزات هم نیازمند هستیم. در حوزه راه نیز جاده های ورودی به شهر شوشتر از سمت اهواز، دزفول و مسجدسلیمان و به ویژه جاده های روستایی مشکلاتی داریم.

امام جمعه شوشتر با اشاره به لزوم توجه به مناطق محروم و بافت فرسوده عنوان کرد: شهرداری شوشتر بدون منابع گام های محدودی برمی دارد که موثر نیست.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی در شوشتر افزود: شوشتر با اینکه یکی از اولین شهرهایی بود که نماز جمعه در آن اقامه شد ولی مصلای نماز جمعه ندارد. حتی یک مسجد یا حسینیه ای که جوابگوی جمعیت برای نماز جمعه را داشته باشد نیز نداریم و این در حالی است که سایر شهرها مسجد جامع دارند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان