کد خبر: 328787
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


فرمانده انتظامی استان فارس از به شهادت رسیدن یکی از ماموران نیروی انتظامی به دلیل درگیری با اشرار خبر داد.

سردار احمد علی گودرزی در گفت‌وگو با تسنیم در شیراز، اظهار داشت: عصرامروز مامور وظیفه شناس ناجا استوار یکم ایلانی به علت شدت جراحات وارده که در یک عملیا ت با درگیری اشرار مسلح مجروح شده بود، در بیمارستان شهید "رجائی" شیراز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی با تشریح علت مجروح شدن این شهید گفت:در  31 خرداد ماه امسال، ماموران انتظامی شهرستان کازرون با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند فرد شرور و قاتل فراری به نام " س-م" که دارای سابقه چند فقره سرقت مسلحانه، قتل و درگیری است، قصد عبور از منطقه "کنار تخته" به سمت شیراز  را دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: ماموران با استقرار در طول مسیر تردد این فرد شرور، به صورت نامحسوس اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده که در این زمان، فرد شرور با یک دستگاه خودرو زانتیا به همراه دو نفر از همدستانش متوجه حضور پلیس می‌شود.

سردار گودرزی با تاکید بر اینکه فرد شرور با همدستانش پس از تیراندازی با اسلحه کلاش از صحنه متواری می‌شوند که ماموران با انجام اقدامات گسترده ۲ نفر از همدستان این فرد را دستگیر می‌کند افزود: تحقیقات برای دستگیری شرور متواری"س – م"  همچنان از سوی پلیس ادامه دارد.

به گزارش تسنیم شهید ایلانی نهصدو چهل و سومین شهید ناجا است که برای حفظ و امنیت کشورمان جان خود را از دست داده است.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان