یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328754
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دشمنان ایران، داعیه خدمت به مردم کرد را دارند اما خود به دنبال بر هم زدن امنیت این منطقه هستند.

سردار محمدحسین رجبی ظهر امروز در حاشیه مراسم بازگشت پیکر مطهر ۳۱ شهید گمنام از مرز باشماق مریوان به میهن اسلامی در گفت‌و‌گو با تسنیم در مریوان اظهار داشت: ورود شهدای عزیز را به استان فرهنگی کردستان و سرزمین مجاهدتهای خاموش خوشامد می گوییم چرا که  بعد از سال ها مجاهدت و غربت به میهن عزیز اسلامی بازگشتند.

وی با ابراز خرسندی از استقبال باشکوه مردم مریوان از ۳۱ شهید گمنام گفت: در ابتدای ورود مردم خوب، فرهنگی ، معتقد و وفادار مرز مریوان و  روستاهای اطراف، استقبال پرشکوهی از این شهدای عزیز داشتند که مایه خرسندی است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: به منظور اعتلای ارزش های اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون  همچنان افرادی  را  در راه آرمان های میهن اسلامی مان  از دست داده و به جمع شهیدان اضافه می شوند چرا که این راه هزینه دارد و باید برای حفظ استقلال و اعتقاد به پایه های ارزش نظام جمهوری اسلامی  آن را متقبل شد.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ استقلال میهن اسلامی باید خون های زیادی اهدا شود گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس، افراد بسیاری برای تامین امنیت کشور و به ویژه در مریوان،  جان خود را فدا کرده و در این راه شهید شدند که این روند همچنان نیز ادامه دارد و برای اثبات پایبندی به اصول و ارزش های مقدس خود باید هزینه دهیم.

سردار رجبی  با یادآوری عملیات تروریستی که اخیرا در سروآباد روی داد خاطرنشان کرد:  اخیرا در سروآباد تعدادی  شهید را به خاطر تامین امنیت منطقه، تقدیم میهن عزیز اسلامی‌مان کردیم  و این موضوع نشان دهنده این است که مقاومت و مجاهدت از همان جنس زمان جنگ ایران و عراق همچنان ادامه دارد.

وی  با بیان اینکه کشور مزدور عربستان، گروهک‌های مزدور را به منظور بر هم زدن امنیت کشور تجهیز و تحریک کردند گفت: دشمنان میهن اسلامی دم از مردم کرد می‌زنند و داعیه خدمت به مردم کرد را دارند اما خود آنها  افرادی را به عنوان مزدور عربستان  برای بر هم زدن امنیت این منطقه می فرستند‌.

فرمانده سپاه بیت المقدس تاکید کرد: دشمن باید بداند  مجاهدت های رزمندگان تا پای جان بوده و همه ما تا پای جان از ارزش‌های مقدس اسلامی دفاع کرده و حاضریم در این راه جان خود را از دست دهیم  اما ذره ای از امنیت و آسایش مردم کاسته نشود.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان