کد خبر: 328706
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دروازه‌بان برزیلی تیم گسترش فولاد تبریز می‌گوید هواداران از حمایت تیمش پشیمان نخواهند شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز، فرناندو دخسوس روند آماده‌سای تیم برای رقابت‌های لیگ برتر را مناسب ارزیابی کرد و گفت: اردوهای بسیار خوبی را برای آماده سازی در مسابقات فصل جدید برگزار کرده‌ایم و بسیار به آینده تیم خود خوش بین هستم.

دروازه‌بان تیم گسترش فولاد تبریز با تشکر از مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم بابت فراهم کردن شرایط برای حضورش در تبریز اظهار کرد: باشگاه گسترش فولاد شرایط بسیار مناسبی از لحاظ امکانات و کادرفنی دارد که به همین دلیل پس از دریافت پیشنهاد بدون درنگ این باشگاه را انتخاب کنم.

خسوس عوامل بسیاری را در پیوستنش به گسترش فولاد دخیل دانست و خاطر نشان کرد: بدون شک مردم تبریز بسیار فوتبالدوست هستند و یکی از دلایل پیوستنم به باشگاه همین بود و تاکنون نیز چیزی جز خوبی از آنان ندیدم.

سنگربان تیم فوتبال گسترش فولاد کسب رتبه برتر رقابت‌ها نسبت به سال گذشته را هدف این تیم عنوان کرد و افزود: اعتقاد دارم که کار سختی در این فصل خواهیم داشت و باشگاه نیز شرایط مناسبی را برای آماده سازی بهتر انجام داده است.

وی در ادامه اضافه کرد: مربی بسیار خوبی داریم و بازیکنان فوق العاده‌ای جذب شده‌اند و اردوی بسیار خوبی را نیز در ترکیه برگزار کردیم و همه چیز برای موفقیت من فراهم است.

 

خسوس در پایان صحبت هایش حمایت هواداران را از ارکان اصلی موفقیت این تیم برشمرد و گفت: اگر هواداران حضور پیدا کنند، برگ جدیدی در تاریخ باشگاه رقم خواهد خورد. می‌خواهم از هواداران دعوت کنم که به حمایت گسترش فولاد بیایند و مطمئنم که پشیمان نخواهند شد.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان