کد خبر: 328638
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز نوذر درستان چهارشنبه در نشست قائم مقام های امور مشارکت های دانشگاه و دانشکده های منطقه چهار کشور و رابطان مشارکت های واحدهای تابع دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سرسرای اداری دانشگاه اظهار کرد: با راه اندازی بانک اطلاعات برای افراد خیر به شکل سازماندهی شده می توانیم آنها را شناسایی کرده و خدمات آنها را ثبت و شناسنامه دار کنیم.
وی افزود: سازمان یافته کردن انجام کارهای خیر در استان خوزستان نهال جدیدی با سابقه دوسال است که خدمات بخش خصوصی و سازمان های مردم نهاد را در راستای کمک به حوزه سلامت سازماندهی می کند.
درستان تصریح کرد: حوزه مشارکت های اجتماعی دانشگاه کمک های افراد خواهان سرمایه گذاری در بخش درمان به صورت خصوصی یا خیر را شناسایی و به سمت نیازهای مردم هدایت می کند.
قائم مقام مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: به عبارت دیگر، حوزه مشارکت ها، خیران را برای انجام کار خیر ترغیب و هدایت می کنند و هر کار خیر و احداث هر مرکز درمانی به نام خود و خانواده آنها ثبت می شود و به مردم توصیه می کنیم این مجموعه را امین خود بدانند.
وی اضافه کرد: در استان خوزستان باید مانند استان های دیگری مانند یزد و خراسان فعالیت های بیشتری صورت گیرد.
درستان گفت: یک زمین ۸۰۰ متری برای ساخت پلی کلینیک هشت تا ۱۰ طبقه برای بیماران و زمین ۱۲ هزار متری در اهواز برای ساخت مراکز درمانی اهدا شده است.
در این نشست دانشگاههای قطب چهار کشور شامل لرستان، بوشهر ،دزفول، آبادان و دانشکده های بهبهان و شوشتر و رابطان بیمارستان ها و شبکه های بهداشت و درمان خوزستان در خصوص سازماندهی هر چه بهتر فعالیت های خیران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
۳۰۰۴/۶۰۶۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان