کد خبر: 328578
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اسحاق زمانی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا شمار داوطلبان شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگا ها در خرمشهر را یکهزار و ۴۰۰ داوطلب عنوان کرد و افزود:از این تعداد ۹۷۰ زن و ۴۱۰ مرد در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان خارجی با یکدیگر رقابت می کنند.
وی اضافه کرد:بر اساس آمار در این حوزه امتحانی، صبح پنجشنبه ۴۵۰ داوطلب در گروه علوم ریاضی و فنی، ظهر پنجشنبه ۲۹ نفر در گروه هنر، ۸۰۰ داوطلب در گروه علوم تجربی صبح جمعه و ۱۰۳ داوطلب در بعداز ظهر جمعه در گروه آزمون زبان خارجی به رقابت می پردازند.
زمانی کمترین تعداد شرکت کننده در آزمون سراسری امسال در حوزه خرمشهر را داوطلبان گروه هنر با ۲۹ نفر خواند و گفت:از این تعداد ۲۸ زن و یک مرد شرکت دارند.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون سراسری سال ۹۵ در حوزه امتحانی خرمشهر با اشاره به فرآیند برگزاری آزمون سراسری در این حوزه امتحانی، گفت:امسال محل برگزاری کنکور سراسری سال ۹۵ در دو دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا و دانشکده مهندسی دریا برگزار می شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ادامه سخنانش با بیان اینکه تمامی امکانات رفاهی و سامانه خنک کننده سالن ها برای رقابت مطلوب داوطلبان فراهم شده است، گفت:همچنین،ه بر این به منظور رفع نقص کارت های ورود به جلسه از روز سه شنبه با حضور نماینده سازمان سنجش، در حال انجام است.
زمانی در ادامه گفت: شروع آزمون در نوبت صبح ساعت ۸ و در نوبت بعداز ظهر ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه می باشد.
۷۱۰۰/۶۱۲۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان