یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328567
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

فرهاد افشارنیا روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در شوش با بیان اینکه رتبه خوزستان از نظر ناامنی در کشور ۲۳ می باشد افزود:استان خوزستان از امنیت بالایی برخوردار است و با این امنیت زمینه برای هرگونه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار فراهم است.
وی رصد نیروهای امنیتی ،اطلاعاتی و انتظامی در این استان مطلوب ارزیابی کرد و گفت:هر گونه تحرک دشمن در استان خوزستان تحت نظر بوده و کشفیات انجام شده اخیرا در رابطه با بعضی گروه های ترورریستی محصول زحمات شبانه روزی مجموعه نیروهای اطلاعاتی و انتظامی در این استان حاصل شده است.
وی همچنین ضمن هشدار به دارندگان سلاح غیر مجاز اظهار کرد:این افراد در صورت تحویل سلاح خود ضمن برخورداری از تخفیف در مجازات در صورت احراز صلاحیت مجوز نگهداری سلاح مجاز نیز دریافت می کنند.
افشار نیا در عین حال تاکید کرد:دارندگان سلاح غیر مجاز در صورتیکه اسلحه خود را به دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تحویل دهند با حداقل مجازات قانونی پرونده آنها به سرانجام خواهد رسید.
رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه از پیگیری معضل تیراندازی در این استان خبر داد.
وی همچنین هدف از سفر به شهرستان شوش را بررسی وضعیت قضایی و حقوقی این شهرستان و بررسی دعاوی و جرایم اولویت دار عنوان کرد و گفت: در نشست با قضات ، مدیریت و دادستان شوش همچنین جلسه شورای تامین در این خصوص بحث و تبادل نظر شد.
افشارنیا افزود:به منظور حل برخی تهدیدها در این شهرستان راهکارهای مناسب در کوتاه مدت و بلند مدت ارائه شده و برنامه ریزی لازم نیز در این خصوص صورت گرفت.
مقام عالی قضایی در استان خوزستان همچنین از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به تیراندازی و وجود سلاح های مجاز و غیر مجاز در دست برخی افراد خبر داد.
وی گفت:وجود اسلحه در دست برخی افراد و اقدام به تیراندازی هوایی در مجالس معضلی است که باید مدیریت و ساماندهی شود.
افشار نیا همچنین در خصوص آخرین وضعیت پرونده شهادت فرمانده پاسگاه حسین آباد شوش به دست اشرار گفت:با تشکیل کمیته ای خاص متشکل از قضات و پرسنل نظامی چند پرونده قدیمی در دستگاه قضایی شوش در دست پیگیری است.
نشست با قضات و رئیس دادگستری، نشست با کارمندان وتشکیل جلسه شورای تامین از جمله برنامه های سفر رئیس کل دادگستری خوزستان به شهرستان شوش بود.
۷۲۸۰/۶۰۶۸



منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان