کد خبر: 328329
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سید مهران رفیعی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: برخورداری شهرستان هندیجان از سواحل نیلگون خلیج فارس ظرفیت استفاده از گردشگری دریایی را به عنوان یکی از محورهای توسعه فعال نموده است.
وی گفت: سواحل زیبای بحرکان یکی از جاذبه های گردشگری هندیجان بوده که همه ساله گردشگران زیادی از استان های مختلف کشور از آن بازدید می کنند.
رفیعی ادامه داد: این شهرستان دارای ۹۵ کیلومتر مرز آبی است و سرمایه گذاران زیادی جهت اجرای طرح های گردشگری در ساحل بحرکان اعلام آمادگی نموده اند.
سرپرست فرمانداری هندیجان گفت: با همکاری مجموعه استانداری خوزستان و اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مطالعات لازم در خصوص ایجاد منطقه گردشگری در بحرکان شروع و با مشارکت سرمایه گذاران تکمیل خواهد شد.
وی گفت: هندیجان جهت توسعه همه جانبه باید به سمت سایر حوزه ها مانند گردشگری حرکت نماید زیرا وابستگی شهر به یک حوزه اقتصاد شهر را آسیب پذیر می کند.
وی با تاکید بر تسهیل فرایند ها جهت سرمایه گذاران افزود: به همه مدیران شهرستان ابلاغ شده است پیگیری درخواست های افراد متقاضی سرمایه گذاری در شهرستان را در اولویت قرار داده و تمام تلاش خود را در جهت رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران بکار گیرند.
وی گفت: فرمانداری هندیجان آماده جهت دهی و معرفی ظرفیت های گردشگری به سرمایه گذاران و همکاری جهت دریافت تسهیلات لازم به آنهاست.
شهرستان هندیجان با جمعیت ۴۵ هزار نفر در جنوب استان خوزستان قرار گرفته است.
۷۱۶۳/۶۰۶۵منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان