کد خبر: 328271
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پیمان جهانگیری روز سه شنبه با حضور در دفتر ایرنا در دزفول افزود: مجموعه امکانات موجود در اندیمشک این ظرفیت را دارند تا با برنامه ریزی و ارائه راهکارهای اجرایی در راستای تولید و اشتغال مولد بکار گرفته شوند.
وی تعامل ، همدلی و همکاری مجموعه مدیریت اندیمشک در راستای کمک به حل مشکلات این شهرستان را مهم و اثر گذار دانست و گفت:اولویت بندی و تکمیل طرح های نیمه تمام به جای مانده در شهرستان اندیمشک به عنوان یک مطالبه مردمی دنبال می شود.
فرماندار اندیمشک بر معرفی ظرفیت ها و امکانات این شهرستان در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت:توجه به مناطق کمتر برخوردار اندیمشک از دیگر مطالبات مردم در اولویت قرار دارد ضمن اینکه ایجاد زیر ساخت های فرهنگی در این مناطق لازم و ضروری است.
جهانگیری همچنین از پیگیری برای تبدیل زمین های تعدادی از یگان های نظامی اطراف این شهر به شهرک کشاورزی خبر داد و گفت:در این راستا پیگیری از سوی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در حال انجام است.
وی ضمن اعلام حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش تولید و اشتغال در اندیمشک اظهار کرد:زیر ساخت لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان اندیمشک مهیا بوده و از سرمایه گذاران حمایت می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان اندیمشک همچنین از پیگیری برای احداث یک نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی در این شهرستان خبر داد و گفت:در سایر بخش ها نیز فعالیت هایی برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در اندیمشک آغاز شده است.
وی تعامل دستگاههای اجرایی با مردم و تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از مهمترین رویکردهای دولت تدبیر و امید را شاخص فعالیت دستگاههای اجرایی دانست و افزود:تعامل و همراهی مردم نقش مهمی در کمک به حل مشکلات دارد که از سوی دستگاههای اجرایی اجرای مورد توجه قرار گیرد.
جهانگیری در خاتمه از دستگاههای اجرایی خواست در فضای تعامل و همکاری برای خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم شهری که یکهزار شهید تقدیم کرده اند وارد صحنه شوند.
وی همچنین فعالیت رسانه ای خبرگزاری جمهوری اسلامی در اطلاع رسانی صحیح و هوشمندانه را ستود و گفت:خبرگزاری ایرنا در انعکاس اخبار امانتداری را رعایت کرده و مخاطب نیز به خبرگزاری جمهوری اسلامی اعتماد دارد.
شهرستان اندیمشک با ۱۷۰ هزار نفر جمعیت در شمال خوستان و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری اهواز مرکز این استان واقع است.
۶۰۶۸/۷۲۸۱منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان