یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328245
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز علی خدادادی سه شنبه در همایش همراز یاس عفاف و حجاب در سرسرای شهدای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: ترویج فضیلت های اخلاقی از جمله عفاف و حجاب یکی یا مهمترین وظایف جامعه اسلامی است که می تواند زمینه ساز پویایی و تکامل جامعه اسلامی باشد.
وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده برای داشتن یک جامعه سالم و پویا می توانیم در مقابل هجمه فرهنگی مقابله کنیم.
خدادادی ادامه داد: جامعه پویا به ویژه جامعه جوان در معرض تغییرات فراوانی است که با عنوان آسیب های اجتماعی از آن یاد می شود که طلاق و اعتیاد ازمهمترین آسیب های محسوب می شوند.
وی اظهار کرد: همچنین فضای مجازی از تهدیدهای نوظهور است که افسار گیسخته جامعه ما را تهدید می کند.
وی گفت: فضای مجازی هر چند می تواند به عنوان یک فرصت باشد اما به دلیل نداشتن برنامه ریزی مناسب برای استفاده از آن به عنوان تهدید است و باعث هم افزایی آسیب های اجتماعی دیگر از جمله طلاق می شود.
خدادادی اضافه کرد: ما باید با برنامه ریزی مناسب و حفظ اصالت فرهنگی و دینی بتوانیم مصونیت لازم را برای مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله فضای مجازی را فراهم کنیم.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: هم اکنون مدیریت افکار عمومی در جامعه تحت تاثیر فضای مجازی است و اگر ما توانایی لازم برای برنامه ریزی مناسب با نگاه آکادمیک و علمی نداشته باشیم مدیریت صحیح جامعه ممکن نیست.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان