کد خبر: 328218
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز سیده فرانک موسوی سه شنبه در همایش همراز یاس عفاف و حجاب در سرسرای شهدای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: حجاب، عصمت و عفت را به دنبال دارد، شرایط ارتکاب گناه را از بین می برد و البته فقط پوشش ظاهری را شامل نمی شود بلکه در کردار و گفتار نیز باید رعایت شود.
وی افزود: عفاف و حجاب مکمل یکدیگر هستند و تاثیر متقابل بر روی یکدیگر دارند و هر چقدر حجاب و پوشش بهتر باشد در عفاف نیز تاثیر دارد.
موسوی ادامه داد: ما در انقلاب اسلامی شاهد عزت زنان هستیم و هیچ دینی به اندازه اسلام به زن عزت نداده است و زن را به عنوان یک گوهر ارزشمند می داند.
سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: حضور زنان با پوشش مناسب در عرصه های اجتماعی و بین المللی یک عزت برای زنان است.
وی افزود: تاثیرگذاری بیشتر زنان در تربیت یک نسل و در خانواده به عنوان مادر اهمیت بیشتر حجاب برای زنان را نشان می دهد.
موسوی اظهار کرد: با توجه به توسعه تکنولوژی و فضای مجازی، برای داشتن یک خانواده سالم باید برنامه ریزی بیشتری در زمینه عفاف و حجاب داشته، و جوانان را به سمت فضاهای معنوی سوق دهیم.
سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان خاطرنشان کرد: طراحان لباس هم باید در طراحی لباس های ایرانی اسلامی بهتر فعالیت کنند.
در این همایش فروغ نیلچی زاده استاد حوزه و دانشگاه، جمعی از مشاوران امور بانوان دستگاه های اجرایی و مسئولان و کارکنان زن دانشگاه علوک پزشکی جندی شاپور حضور داشتند.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان