یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328177
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به شرایط ناپایدار جوی در نوار شمالی کشور از تداوم گرد و غبار در استان‌های قم، سمنان، مرکزی، جنوب تهران، البرز، قزوین و اصفهان طی سه روز آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با نفوذ هوای خنک و شمالی شدن جریانات بر روی سواحل شمالی و همراهی آن با شرایط ناپایدار جوی، ضمن کاهش نسبی دما در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور و ارتفاعات شمالی البرز، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۲ و ۲۳ تیر، در استان‌های ساحلی خزر، بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه دریای خزر نیز طی همین مدت مواج است، اظهار کرد: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برای استان‌ خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و امروز بعدازظهر برای استان اردبیل رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: در سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک و طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در استان‌های قم، سمنان، مرکزی، جنوب تهران، البرز، قزوین و اصفهان، باد نسبتا شدید و گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وظیفه، امروز برای استان‌های، کرمانشاه، ایلام، خوزستان و به تدریج استان بوشهر گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود. خلیج فارس طی امروز و فردا و شرق دریای عمان نیز در سه روز آینده مواج خواهد بود.

وی در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: آسمان تهران در روز چهارشنبه ۲۳ تیر، کمی ابری، همراه با وزش باد، در بعدازظهر افزایش ابر با حداکثر و حداقل دمای ۳۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه ۲۴ تیر، کمی ابری همراه با وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۳۵ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان