یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328139
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصر اهواز به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان میزان گرد وغبار در ساعت ۹ امروز در شهرهای اهواز به یک هزار و ۲۶۳ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان یک هزار و ۵۵۱ میکروگرم بر مترمکعب، شادگان یک هزار و ۲۷۵ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد یک هزار و ۱۷۵ میکروگرم بر مترمکعب، اندیمشک۱۵۱ میکروگرم بر مترمکعب، شوشتر ۳۰۲ میکروگرم بر مترمکعب و امیدیه ۱۹۳ میکروگرم بر متر مکعب است.
بر اساس این گزارش گرد و غبار در حال افزایش است و میزان آلودگی هوا در ساعت هفت امروز در شهرهای اهواز یک هزار و ۶۲ ، سوسنگرد یک هزار و ۳۳۱ ، و آبادان یک هزار و ۲۱۶ میکروگرم بر مترمکعب بوده است.
حد مجاز آلودگی هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
اداره کل هواشناسی خوزستان پیش بینی کرده بود تغییرات قابل ملاحظه فشار هوای سطح زمین، سبب وزش باد به نسبت شدید و برخاستن گرد و غبار محلی برای مناطق غربی، مرکزی و جنوبی خوزستان شود.
۷۱۵۱/ ۶۰۳۷منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان