کد خبر: 328130
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

خلیل جنامی در گفتگو با مهر اظهار کرد: صبح امروز سه شنبه جلسه شورای شهر آبادان برای انتخاب شهردار جدید برگزار شد و هر ۱۳ عضو این شورا در این نشست حضور داشتند.

وی افزود: برای انتخاب شهردار آبادان، سوابق کاری ۴۰ نفر به دقت از سوی اعضای شواری شهر بررسی شده بود که در نهایت در روز رای گیری، محمد حویزاوی با ۱۰ کسب به عنوان شهردار جدید آبادان انتخاب شد.

جنامی بیان کرد: حویزاوی امروز به صورت رسمی به استانداری خوزستان معرفی می شود تا روند تائید وی از سوی استانداری خوزستان بررسی و به شورای شهر آبادان اعلام شود.

عضو شورای شهر آبادان تاکید کرد: اعضای شورای شهر آبادان مصمم هستند روند خدمات رسانی به مردم و توسعه و عمران شهرستان آبادان را بیش از گذشته افزایش دهند به همین دلیل در این زمینه نوعی اتحاد مثال زدنی بین اعضا وجود دارد.

جنامی اظهار امیدواری کرد که شهردار جدید آبادان که از سوابق اجرایی و عمرانی مناسبی برخوردار است، بتواند ضمن استفاده مناسب از نیروی موجود در سازمان شهرداری آبادان، پروژه های مناسبی برای توسعه و عمران شهرستان آبادان تعریف و اجرا کرده و روند خدمات رسانی به شهروندان را مطلوب تر کند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه اهواز، شهردار منطقه چهار اهواز، اولین مدیر عامل سازمان قطار شهری کلانشهر اهواز، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی کلانشهر اهواز، شهردار منطقه یک کلانشهر اهواز، شهردار خرمشهر، عضو هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریها و دهیاری های استان خوزستان، عضو کمیته مطالعات ریز گردهای سازمان منطقه آزاد اروند آبادان و خرمشهر، مشاوره مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند آبادان و خرمشهر در امور شهرداری ها و عضو سازمان بین المللی شهرداران صلح موزه صلح تهران در سوابق اجرایی محمد حویزاوی دیده می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان