کد خبر: 328129
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

قطعا برای ما سلامتی مردم مهم است و در صورتی که کمترین خطری متوجه مردم باشد آن را در سریعترین زمان ممکن به مردم اعلام می کنیم.
به گزارش گروه رسانه ای آراس مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: من به نقل از نماینده محیط زیست گفتم که دود ناشی از سوختن پتروشیمی سمی نیست.
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با انتقاد از اظهار نظرهای یک طرفه اسماعیل کهرم مشاور رئیس سازمان محیط زیست کشور گفت: من به نقل از نماینده محیط زیست گفتم که دود ناشی از سوختن پتروشیمی سمی نیست.
هاشم بالدی در گفت و گو با خبرنگار آراس افزود: سازمان محیط زیست استان خوزستان به این مدیریت اعلام کرد که گازهای متصاعد شده از سوختن پتروشیمی بوعلی ماهشهر سلامت مردم را تهدید نمی کند و من هم بر اساس این نظر کارشناسی اظهار نظر کردم.
وی گفت: قطعا برای ما سلامتی مردم مهم است و در صورتی که کمترین خطری متوجه مردم باشد آن را در سریعترین زمان ممکن به مردم اعلام می کنیم.
وی گفت: اینکه آقای کهرم اعلام کرده است که آیا مدیریت بحران استانداری خوزستان حاضر است یک روز خانواده اش را در معرض این دود قرار دهد باید گفت: خوزستان سالها است که با مشکل گرد و خاک و ریزگردها و آلودگی ناشی از آن که چندین برابر این دود ناشی از سوختگی پتروشیمی بو علی ماهشهر است دست و پنجه نرم می کند و خانواده من هم در همین فضا زندگی می کند.
وی گفت: آقای کهرم که اینقدر برای مردم خوزستان دلسوز است چرا حتی یک ساعت به ماهشهر نیامد تا از نزدیک اوضاع را ببیند و این در حالی است که من در کنار سایر مسئولان ارشد استان از اول تا آخر حادثه در پتروشیمی بوعلی ماهشهر در کنار امداد رسانان حضور داشتم.
وی اضافه کرد: کاش آقای کهرم قبل از این اظهار نظر با من یا سایر مسئولان استان تماسی می گرفت و از جزئیات کار با خبر می شد و آنگاه اقدام به اظهار نظر می کرد.
وی گفت: چرا آقای کهرم تا کنون راجع به سایر مسائل زیست محیطی استان خوزستان اظهار نظر نکرده اند و برای حل آن تدبیر نکرده اند.
بالدی در پایان گفت: سلامت مردم خوزستان برای من مهم است و برای این مهم آماده هر گونه همکاری هستم.
۶۰۶۴منبع: ایرنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان