یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 328103
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مهم‌ترین مطالبه مقام معظم رهبری بهبود وضع معیشتی و فرهنگی مردم است، گفت: در مجلس دهم روی همین امر کار می‌شود و از دولت مطالبه می‌کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در گفت‌وگو با تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه وضعیت حجاب در دانشگاه‌ها نسبت به قبل از انقلاب اسلامی و دیگر کشورها در حال حاضر بسیار بهتر است، اظهار داشت: در کنار این امر فاصله زیادی بین وضعیت حجاب نسبت با آموزه‌های دینی وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه بانوان فراوانی در دانشگاه با حجاب کامل حضور دارند، افزود: حجاب برای این افراد به هیچ وجه مانع رشد و ترقی نیست بلکه رشد آن‌ها بیش از مابقی افراد است.

وی با اشاره به اینکه در کنار این افراد کسانی هستند که تقید زیادی ندارند و باید روی آن‌ها کار شود و سبب بهبود وضعیت شد، گفت: در این زمینه باید همه سیستم فعال شود و کار را از زیرساخت شروع کرد.

ذوالنور با بیان اینکه در بحث زیرساخت از خانواده تا آموزش و پرورش و دستگاه‌های مربوطه مسئول هستند، افزود: در این مسیر نهادهای دانشگاهی از حوزه ریاست تا نهاد فرهنگی، دستگاه‌های ذی‌ربط و اساتید باید مروج این امر در دانشگاه‌ها باشند.

وی گفت: دانشجویان باید حجاب را از دیدگاه اسلام، فواید حجاب و آثار مخرب بی‌حجابی در وجود و آخرت انسان را مورد مطالعه قرار دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مهم‌ترین مطالبه مقام معظم رهبری بهبود وضع معیشتی و فرهنگی مردم است، افزود: برای حل مشکل معیشت مردم وبالا بردن توان زندگی آن‌ها، دستگاه‌های مربوطه باید کار کنند که در مجلس دهم روی همین امر کار می‌شود و از دولت مطالبه می‌کند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان