کد خبر: 328061
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه موشکی ایران عامل صلح و آرامش در منطقه است، گفت: توسعه توان موشکی ربطی به برجام ندارد.

ولی‌الله نانوا‌کناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره سخنان اخیر برخی از مسئولان غربی درباره برنامه‌های موشکی ایران اظهار کرد: توسعه و آزمایشات موشکی ایران ربطی به برجام ندارد و اظهارات مقامات غربی در این زمینه محلی از اعراب ندارد.

وی با بیان اینکه هر کشوری برای دفاع از سرزمینهای خود از امکانات پیشرفته و معقولی استفاده می‌کند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هم از این حقوق برای افزایش بنیه دفاعی خود برخوردار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر "در راه توسعه توان دفاعی با قدرت پیش می‌رویم"، افزود: قطعاً افزایش توان نظامی کشور عامل بازدارنده‌ای برای کشورهایی است که به‌دنبال شیطنت و دشمنی در منطقه هستند.

نانواکناری با اعلام اینکه توان نظامی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند حافظ صلح و آرامش در منطقه باشد، گفت: با قدرت این مسیر را برای دفاع از کشور ادامه می‌دهیم.

وی با ابراز اینکه مقامات غربی با بهانه‌های واهی به‌دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان هستند، افزود: مسئولین کشور با هوشیاری مانع از اقدامات شیطنت‌آمیز طرفهای غربی شوند.

انتهای پیام/*منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان