کد خبر: 328001
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرهنگ علی حاتمی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه، اماکن و منزل در مناطق مختلف حوزه غرب کلانشهر اهواز با توجه به اهمیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه غرب این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران در اقدامی اطلاعاتی موفق به شناسایی سارقان شدند، افزود: کارآگاهان پلیس با تجزیه و تحلیل سرقت ها موفق به شناسایی هویت سارقان حرفه ای شدند که با استفاده از شگردهای خاصی اقدام به سرقت اموال می کردند.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و همچنین استفاده از شگردهای پلیسی مشخص شد سارقان در یکی از مناطق حاشیه ای قصد فروش اموال مسروقه را دارند.

حاتمی ادامه داد: بلافاصله اکیپی از کارآگاهان با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و سارقان را حین فروش اموال مسروقه دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند که در تحقیقات فنی به ۱۰ فقره سرقت مغازه، اماکن، منزل و سایر سرقت ها در سطح شهر اهواز اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان با اشاره به شناسایی مالباختگان و بازسازی سرقت ها بیان کرد: تلاش مأموران برای شناسای سایر همدستان احتمالی متهمان و کشف سایر سرقت ها کماکان ادامه دار.

حاتمی با اشاره به دعوت مالباختگان برای شناسایی اموال مسروقه یادآور شد: پرونده به همراه شاکیان و متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

وی در پایان گفت: از شهروندان خوزستانی تقاضا داریم تا ضمن توجه به هشدارهای پلیس از نگهداری وجوه نقد و اشیا قیمتی در منازل خودداری و آنها را سریعا به صندوق امانات بانک تحویل دهند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان