کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327974
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: طبق مصوبه بیمه تأمین اجتماعی، بیمه‌شدگان با عضویت در تیمهای ملی در صورتی که در رقابتهای المپیک و مسابقات جهانی مدال طلا بدست آورند، هدیه‌ای به‌عنوان یک عضو خانواده تأمین اجتماعی به مدال‌آوران تقدیم می‌کنیم.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» به نقل از سازمان تأمین اجتماعی؛ سید تقی نوربخش در دیدار با سرمربی و اعضای تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران که همزمان با هفته تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ورزشکاران و ملی‌پوشان با برنامه‌‌ریزی و با تلاش و غیرت برای افتخار آفرینی در عرصه های جهانی تلاش می کنند و کار مقدسی انجام می‌دهند که بسیار مهم و شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به رشادتها و قهرمانیهای بسیجیان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در مقطعی، جوانان این کشور در جبهه‌های نبرد جان خود را کف دست می‌گرفتند و با دشمن می‌جنگیدند و امروز نیز در دوره صلح کار شما کمتر از آن جوانان در دوران دفاع مقدس نیست زیرا آن جوانان از خاک کشورمان دفاع می‌کردند و شما هم از آبرو و اعتبار کشور دفاع می‌کنید.

نوربخش افزود: در آن دوران هم گاهی عملیاتی شکست می‌خورد ولی حتی در اثر شکست از ارزش بسیجیان و قدر و منزلت آنان کاسته نمی‌شد و شما هم همینطور هستید و چه برنده شوید و یا حتی برنده نشوید همین که با غیرت و همیت رقابت می‌کنید و با عزم برافراشتن پرچم کشورمان وارد میدان می‌شوید، خود این کار ارزشمند است و کار بزرگی انجام می‌دهید.

وی ادامه داد: خوشحالم از اینکه تمام اعضای تیم ملی کاراته عضو خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند؛ می‌دانیم که ۴٢ میلیون نفر از هموطنان ما عضو خانواده بزرگ تأمین اجتماعی هستند و این سازمان نتیجه دسترنج خود این خانواده است و از سرمایه همین خانواده این سازمان شکل گرفته است و در حال خدمت رسانی است.

نوربخش با بیان اینکه در کشور ما رشادتها و شهادتها و قهرمانیها در طول تاریخ بسیار زیاد است، متذکر شد: حتی بر اساس اسطوره‌ها در مقاطعی حدود و ثغور مرزهای ایران نیز با یک حرکت ورزشی و پهلوانی مشخص شده است؛ آرش کمانگیر از داستانها و اسطوره‌های ملی ما است و این اسطوره نشان دهنده پیوند ناگسستنی ورزش با فرهنگ ملی ایرانیان است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از تلاشها و زحمات مربیان و تمامی دست‌اندرکاران تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد و گفت: آقای هروی از خانواده بزرگ همکاران سازمان تأمین اجتماعی هستند و این افتخار را دارند که در خدمت تیم ملی ایران هستند.

شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته و مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در حوزه ورزش نیز در این جلسه از حمایت سازمان تأمین اجتماعی از ورزشکاران تحت پوشش تشکر کرد و گفت: همه بازیکنان تیم ملی کاراته در حال حاضر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند و همه این بازیکنان بدون توقع و برای افتخار آفرینی برای ملت ایران تلاش می‌کنند و نماینده مردم ایران و همچنین سازمان تأمین اجتماعی هستند.

ذبیح الله پورشیب، کاپیتان تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران نیز در این جلسه از حمایت سازمان تأمین اجتماعی از ورزشکاران تشکر کرد و یادآور شد: حمایت مدیر‌عامل سازمان تأمین اجتماعی از ورزشکاران باعث دلگرمی است و امیدواریم اعضای تیم ملی با پیروزی در مسابقات جهانی بتوانند تمامی مردم ایران بویژه کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی را خوشحال کنند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان