یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327947
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۷

عصر اهواز - خادمی با تاکید بر اینکه این پست‌ها و وزارت‌ها متعلق به مردمی است که به مسئولان آن اعتماد کرده‌اند گفت: فاتحان ظالم با نخبه کشی و از بین بردن ارزش‌ها افراد کوچک و ناتوان را در راس امور بزرگ قرار می‌دهند و برخی وزارت خانه‌ها هم به این رویه روی آورده‌اند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

cnuzft4xap0y1ctjs0

لزوم اصلاح در بدنه مدیریتی وزارت نفت

قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس ادامه داد: اصلاح بدنه مدیریتی وزارت نفت در مجتمع های پتروشیمی، حفاری، استخراج و اکتشاف نفت ضروری است تا با روی کار آمدن افراد توانمند و با سابقه اجرای پروژه ها در این حوزه از سرعت لازم برخوردار شود.

عضو کمیسیون انرژی با تاکید بر لزوم بررسی علل و عوامل آتش سوزی پتروشیمی بوعلی گفت: صد در صد مدیریت مجموعه ها در نظم و انضباط کاری و مسائل فنی و مهندسی تاثیر گذار هستند بنابر این باید قوی ترین افراد در جایگاه های مدیریتی در وزارت نفت قرار بگیرند.

n00012121-b

شایسته سالاری در وزارت نفت به رفیق سالاری تبدیل شده است

همچنین در این زمینه هدایت‌الله خادمی با اشاره به حادثه اخیر در پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اظهار کرد: تا زمانی که گروه بازی در قسمت‌های کشوری این نهاد وجود داشته باشد و مدیران کوچک سر کار آورده شوند وضعیت موجود در صنعت نفت و پتروشیمی کشور همین خواهد بود.

وی با اشاره به کنار گذاشته شدن بسیاری از مدیران ارشد و توانمند صنعت نفت کشور افزود: با این نوع مدیریت موجود حادثه به‌وجود آمده در پتروشیمی بوعلی سینا بسیار دور از انتظار و عجیب به نظر نمی‌رسید.

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان اینکه در وزارت نفت کاری با صلاحیت فرد و شایسته سالاری وجود ندارد و روابط حرف اصلی را می‌زند تصریح کرد: این افراد با در دست گرفتن یک وزارتخانه فکر می‌کنند در یک نبرد فاتح شده‌اند و با این فتح خود آن را به دست آورده‌اند و با حالت دشمنی با آن محل برخورد می‌کنند.

خادمی با تاکید بر اینکه این پست‌ها و وزارت‌ها متعلق به مردمی است که به مسئولان آن اعتماد کرده‌اند گفت: فاتحان ظالم با نخبه کشی و از بین بردن ارزش‌ها افراد کوچک و ناتوان را در راس امور بزرگ قرار می‌دهند و برخی وزارت خانه‌ها هم به این رویه روی آورده‌اند.

IMG-20151219-WA0005

بررسی قراردادهای جدید نفتی با حضور وزیرنفت

در این خصوص فریدون حسنوند از بررسی قراردهای جدید نفتی با حضور وزیر نفت و منتقدان این قراردادها در کمیته ۶ نفره بررسی قراردادهای جدید نفتی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

وی با تاکید براینکه جلوگیری از هدررفت سرمایه ها برای کشور مهم است،افزود:کمیسیون انرژی مجلس پیش داوری نمی کند،اما اشکالاتی دراین قراردادها وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع این اشکالات است که وزارت نفت می تواند قراردادهای جدید را اجرایی و عملیاتی کند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:اگر نظر کمیسیون به عنوان یک نهاد نظارتی قانونی و کارشناسی توسط وزارت نفت اعمال نشود،مطمئنا راهکارهای دیگر قانونی و نظارتی برای اعمال نظر مجلس وجود دارد.منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان