یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 327913
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بهروز فرج اللهی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۵۶ خانوار بابت تعمیر و ترمیم مسکن مددجویان و همچنین ۷۱ خانوار جهت مقاوم سازی و بهسازی روستایی (تکمیل ساختمان) نیاز به تامین اعتبار دارند که از مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان خوزستان انتظار می رود در تامین این اعتبارات مساعدت کند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد محور خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه است، گفت: انتظار می رود کمیته امداد امام خمینی استان در تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی و کمک های خاص برای مددجویان به مسئولان و خیرین شهرستان کمک کند.

فرماندار شادگان، خودکفایی افراد را از رویکردهای مهم کمیته امداد برشمرد و افزود: این هدف اصلی و رویکرد اساسی این نهاد حمایتی است و در استان و شهرستان ما به خوبی دنبال می‌شود.

به گزارش مهر، در حال حاضر تعداد ۳۰۰ جوان شادگانی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی به دلیل نبود اعتبارات و عدم دریافت جهیزیه نتوانسته اند ازدواج کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان